Ознайомтеся з планом евакуації з приміщень університету в екстрених ситуаціях, наприклад, повітряних тривогах!
Меню Закрити

МЕВ-COIL. Міжнародна online мобільність студентів з UCLL University of Applied Sciences, Belgium

З 7 березня 2024 року кафедрою МЕВ на базі Хмельницького національного університету та Університету прикладних наук UCLL (Бельгія) стартував один з наймасштабніших освітніх курсів «Moving Minds: International Bussiness» на основі моделі COIL (Collaborative Online International Learning), до якого долучились понад 180 студентів з України та Бельгії.

Ініціаторками  та головними генераторами ідей даного заходу виступили професорка кафедри МЕВ Ілона Думанська та викладач UCLL(Бельгія) Fleur Deboutte при активній підтримці проректорки з міжнародних зв’язків ХНУ Катерини Скиби.

Викладачами цього курсу є Fleur Deboutte (UCLL, Бельгія), Ілона Думанська (ХНУ, Україна), фасилітатором курсу з проєктної роботи стала Madeleine Meerts (UCLL, Бельгія).

Курс передбачає навчання протягом 11 тижнів, з 07 березня 2024 р. по 10 травня 2024 р., з перервою на Пасхальні свята (процедура графіку навчання узгоджена з UCLL). Навчання відбувається двічі на тиждень: щочетверга та щоп’ятниці, основний діджитал-інструмент – сервіс Discord. Протягом навчання буде забезпечено такі освітні траєкторії:

  • професійні скіли з участі в міжнародних проєктах, спрямованих на побудову успішної міжнародної бізнес-практики через знання крос-культурної та комунікаційної специфіки (міжпрофесійні, комунікативні та організаційні навички, soft-skills та навички самоуправління тощо);
  • міжнародні компетенції (ICOM): міжкультурні та мовні компетенції; глобальне залучення; особистісне зростання; міжнародне дисциплінарне навчання;
  • покращення володіння іноземними мовами та знаннями з певної професійної теми (міжнародний бізнес, міжкультурні відносини тощо).

1 тиждень навчання (7–8 березня 2024 р.)

Студентам ХНУ вдалось ознайомитись з курсом на вступному брифінгу та стати справжніми Icebreakers в ході взаємодії у малих групах з бельгійськими студентами. Активності передбачали роботу у малих підгрупах до 6 чоловік (2 UA студенти та 4 BG студенти), в ході яких необхідно було:

  • представити себе та познайомитись з іншими учасниками на основі зацікавленості в особі (1 коло);
  • презентувати командну візитку «Being a Ukrainian is…» (для студентів ХНУ), «Being a Belgian is…» (для студентів UCLL) та обговорити в підгрупі (2 коло);
  • виконати додаткові завдання, спрямовані на «злам» комунікаційних кордонів: знайти п’ять подібностей і п’ять відмінностей між бельгійською та українською (шкільною) культурою і розіграти дві правди та брехні про кожного члена групи (3 коло).


Відео – Moving Minds: International Bussiness. Лектор – Fleur Deboutte (UCLL, Бельгія).

Частина 1.

Частина 2


Відео-фрагменти взаємодії в малих підгрупах СOIL – «Moving Minds: International Business»

07.03.2024

08.03.2024

Перейти до вмісту